Татуаж очей

Що таке татуаж? - Це довготривалий макіяж, який допомагає жінці або дівчині абсолютно будь-якого віку з легкістю обходиться без косметичних засобів і одночасно виглядати чудово. У ході цієї процедури майстер ПМ татуажу наносить органічну фарбу у верхній шар підшкіри, яка тримається протягом 3-6 років.

Для жінок, у яких часто буває алергія на косметичні засоби для очей, перманентний татуаж буде оптимальним рішенням. Для татуажу очей найчастіше використовується лише чорний пігмент.

Татуаж зорово допомагає збільшити густоту вій, він буде ефектно виглядати на будь-якій особі, незалежно від того, який розріз і форма очей у його володарки.

Вибираючи ширшу стрілку, виділити края вій, звичайно ж, необхідно: адже в іншому випадку між намальованою стрілкою та віями залишиться непрофарбоване місце. При між-війному фарбуванні попередня лінія олівцем не наноситься.

Звичайно, в ході цієї процедури необхідно робити анестезію. Татуаж очей стане приблизно на 30% світлішим, ніж після здійснення процедури, а відтінок буде холоднішим.

Фахівці стверджують, що татуаж очей чудово підходить не лише молодим дівчатам, а й жінкам після 45 років — коли природна краса гасне, а природні лінії стають не такими виразними. Такий варіант є дуже зручним, якщо жінка носить окуляри.

Татуаж очей легко зробить з будь-якої дівчини супермодну, і, безумовно, оригінальну красуню.