Сучасні методи епіляції

Позбавлення від небажаного волосся на тілі є ще однією з актуальних косметологічних проблем. Більшість жінок вважають, що ця проблема з'явилася тільки в наш час, але це в корені не так. Такі способи депіляції, як вищипування, гоління, депіляція медом і воском були актуальні ще в глибокому минулому.

Сьогодні ця проблема близька не лише сучасним жінкам, а й чоловікам: деякі з них вважають за краще позбавлятися від густої рослинності, наприклад, на плечах або спині. На щастя, нові апаратні способи епіляції практично безболюсні і найбільш ефективні.

Безумовно, епіляція є радикальним, а тому і найбільш прийнятним шляхом для видалення небажаного волосся. Вона ж в свою чергу, на відміну від більш традиційних методів, дозволяє позбавлятися від них назавжди.

Серед сучасних методів епіляції найбільшою популярністю користується лазерна, ультразвукова, фото- і електроепіляція.

В основі електроепіляції лежить вплив тонких електродів безпосередньо на волосяні фолікули. В результаті електрохімічної реакції - електротермоліза, структура волосся повністю руйнується.

Ультразвукова епіляція являє собою порівняно новий метод, її дія відбувається за принципом термолиза, тільки ультразвукового. При використанні даної методики кожен волосок обробляється окремо.

Під фотоепіляцією прийнято розуміти використання широкоспектрального світла, який виходить від генераторів імпульсного високоенергетичного джерела. Для відсікання небажаних, небезпечних для шкіри УФ хвиль, використовуються спеціальні фільтри.

Однак найбільш ефективним і актуальним методом позбавлення від рослинності на тілі сьогодні вважається лазерна епіляція, в основі якої лежить принцип селективного фототермолізного процесу. У таких випадках волосяні цибулини руйнуються повністю, без порушення цілісності навколишніх тканин.