Апаратна косметологія - продовж свою молодість

Завдяки сучасним досягненням в медицині і косметології, продовжити свою молодість і зберегти красу стало доступно практично кожній жінці. Різноманітні масажі, цілющі мазі, вакуумні чистки, які проводить косметолог Івано-Франківськ, здатні надати особливий шарм і чарівність особистостям прекрасної статі.

Що ж таке апаратна косметологія? Спробуєм відповісти на це та багато інших питань, для того щоб Ви змогли розібратися серед безлічі різновидів цієї послуги.

Апаратна косметологія складається з наступних процедур:

Вакуумна чистка

За допомогою даної процедури ти без проблем зможеш очистити шкіру обличчя від відмерлих клітин і різного роду забруднень. Але за допомогою даної чистки, неможливо позбутися чорних крапок.

Вібромассаж

Немає нічого кращого масажу. Але завдяки сучасним технологіям, цей процес став більш простим і ефективним. Він здійснюється за допомогою спеціального приладу, що створює вібрацію, яка позитивно впливає на лімфо і кровообіг. Крім цього, частково усувається целюліт.

Вакуумний масаж

За принципом дії, дана процедура має схожий характер з вакуумним чищенням. Завдяки вакуумному масажу зникають набряки, целюліт, відбувається підтяжка м'язів. Але не рекомендується застосовувати даний масаж при варикозному розширенні вен.

Міостимуляция

Даний процес проводиться за допомогою електричних імпульсів, які подаються до тіла через електроди. Завдяки цьому відбувається електростимуляція м'язів, яка усуває проблему з целюлітом, а також надає пружності стегон і живота.

Пневмомассаж

Даний вид масажу використовує повітря під тиском. Він застосовується на ногах, стегнах сідницях і животі. Він застосовується при тяжкості в ногах і набряках.

Також існують такі різновиди як Слімінг, Електроліполіз, Ендермологія, Лазеротерапія і т.д., які ми розглянемо в подальшому.